Sklepy internetowe

Naszym Klientą oferujemy dwa rozwiązania, pierwszę na początek sprzedaży w Internecie, drugi dla firm, które już się przekonały o potencjale sprzedaży w Internecie.

Pierwsze rozwiązanie oparte jest do gotowym oprogramowaniu, które w zależności od potrzeb oferuje zróżnicowaną funkcjonalność, którą łatwo i szybko może być dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Koszt takiego sklepu z gotową grafiką to zaledwie 999zł netto.

Drugi bardziej rozbudowany i przystosowany do indywidualnych potrzeb sklep to narzędzie autorskie, budowane latami metodą prób i błędów. W chwili obecnej jest to wpełni dojrzałe i w 100% stabilne oraz skuteczne rozwiązanie.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób rozpoczynającą swoją sprzedaż w Internecie jaki i do firm szukających dedykowanego rozwiązania spełniającego dokładnie ich wymagania.Copyright © 2011 - kungas.eu
Pozycjonowanie Poznań - Pozycjonowanie Warszawa - Pozycjonowanie Gdańsk - Pozycjonowanie Wrocław - Pozycjonowanie Kraków - Pozycjonowanie Jelenia Góra - Domeny Poznań - Serwery Poznań - Reklama w Google - Kampania Adwords