Informacje o firmie kungas.eu

Firma kungas.eu powstała w 2008 roku w Poznaniu, jako firma zajmująca się domenami internetowymi. Z czasem poszerzyliśmy zakres naszej działalność o projektowanie i budowanie stron internetowych oraz rozpoczęliśmy oferować usługę hostingu dopasowaną do potrzeb konkretnego projektu oraz za rozsądną cenę.

Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było rozpoczęcie budowy sklepów internetowych w oparciu o dwa rozwiązania. Jeden jest nasza autorska aplikacja, która w obecnym kształcie stanowi bardzo rozbudowany i zaawansowany system sprzedaży w Internecie oraz drugim, który jest przygotowany w taki sposób, że za nieduże pieniądze, każdy może mieć swój własny sklep internetowy na własność.

Naszym kolejnym krokiem było rozpoczęcie oferowania usługi pozycjonowanie stron oraz usługi pozycjonowanie sklepów.

W przeciągu ostatniego roku pozycjonowanie kampanie reklamowe Google Adwords oraz outsourcing internetowy stały się naszym głównym usługami.

Pierwotnie usługi oferowaliśmy tylko firmy działające na terenie aglomeracji miasta Poznań, jednak z czasem zaczęły zgłaszać się do nas firmy z całej Polski.

Obecnie wśród naszych klientów są firmy z miast takich jak: Poznań, Warszawa, Wrocław, Wolsztyn, Kraków czy Gdańsk.

Copyright © 2011 - kungas.eu
Pozycjonowanie Poznań - Pozycjonowanie Warszawa - Pozycjonowanie Gdańsk - Pozycjonowanie Wrocław - Pozycjonowanie Kraków - Pozycjonowanie Jelenia Góra - Domeny Poznań - Serwery Poznań - Reklama w Google - Kampania Adwords