Co to jest optymalizacja

Optymalizacje polega na przebudowie strony w taki sposób, aby ułatwić robotom czyli programom wyszukiwarek zaczytywanie szybki i w odpowiedni sposób treści zawartych na stronach.

W przypadku rozpoczęcia świadczenia usługi pozycjonowania przez naszą firmą w trybie rozliczenia za osiągnięty efekt wykonanie optymalizacji odbywa się w większości przypadków bezpłatnie bezpośrednio po podpisaniu umowy o pozycjonowanie.

Jeśli klient decyduje się na współpracę ze stałym i równym kosztem pozycjonowania najczęściej optymalizacja również jest wykonywana przez nas bezpłatnie jednak zdążają się przypadki, w których nakład pracy jest duży przez co jesteśmy zmuszenie do naliczenia opłaty za optymalizację.

Każdorazowo przed podpisaniem umowy klient jest przez nas informowany o ewentualnym koszcie optymalizacji i jego dokładnej wysokości.

Optymalizacja strony czy sklepu jest bezwzględnym warunkiem do rozpoczęcia świadczenia usługi pozycjonowania.

Całkowicie zwolnieni od kosztu optymalizacji strony są nasi dotychczasowi klienci, którzy powierzą nam pozycjonowanie swoich stron i sklepów.

Copyright © 2011 - kungas.eu
Pozycjonowanie Poznań - Pozycjonowanie Warszawa - Pozycjonowanie Gdańsk - Pozycjonowanie Wrocław - Pozycjonowanie Kraków - Pozycjonowanie Jelenia Góra - Domeny Poznań - Serwery Poznań - Reklama w Google - Kampania Adwords