Ile kosztuje Pozycjonowanie

Na koszt pozycjonowanie nie ma wpływu czy ma być pozycjonowany sklep czy strona internetowa.
Oferujemy możliwość rozliczania się za osiągnięty efekt oraz na zasadzie stałego miesięcznego abonamentu na nasze usługi.

Ceny pozycjonowania za efekt za pojedyncze frazy zaczyna się już na poziomie 50 zł netto, dobrym przykładem takiej może być fraza "zbiorniki paliwa", liczba wyników zwracanych przez Google oscyluje w granicy 200 tyś. Trudniejsze frazy takie jak "Psycholog Kraków" gdzie liczba wyników zwracanych przez Google sięga niemal 500 tyś, a jakość wyniku jest bardzo wysoka koszt zaczyna się na poziomie 75 zł netto. Frazy najtrudniejsze są zawsze wyceniane indywidualnie jedna ich ceny nigdy nie przekraczają kilkuset złotych.

Koszt pozycjonowania na zasadzie stałego abonamentu zaczyna się od 50 zł za 3 frazy, im trudniejsze frazy i im ich więcej koszt rośnie, jednak większa ilość fraz to możliwość wynegocjowania rabatu nawet do 25%.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką cennik gdzie znajdzie cie Państwo więcej informacji o cenach oferowanych przez nas usług.

Copyright © 2011 - kungas.eu
Pozycjonowanie Poznań - Pozycjonowanie Warszawa - Pozycjonowanie Gdańsk - Pozycjonowanie Wrocław - Pozycjonowanie Kraków - Pozycjonowanie Jelenia Góra - Domeny Poznań - Serwery Poznań - Reklama w Google - Kampania Adwords