Oferta firmy kungas.eu

Nasz firma oferuje pełen zakres usług pozwalających skutecznie zaistnieć w Internecie i dzięki Internetowi pozyskać nowych wcześniej nie osiągalnych klientów.

Outsourcing internetowy

Jest to usługa polegająca na przejęciu pełnej odpowiedzialności za projekty internetowe, w ramach tej formy współpracy oferujemy od projektu przez tworzenie, aż do reklamy i wypozycjonowania oferty firm jaki i osób prywatnych.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest usługą mającą na celu wypromowanie strony lub sklepu w wynikach wyszukiwarki Google.pl co przekłada się na wzrost ruchu na stronie i pozyskanie nowych klientów na oferowane towary czy usługi.

Reklama w Google

W ostatnim czasie zauważaliśmy znaczny wzrost zainteresowania kampanią reklamową prowadzoną w wyszukiwarce Google, postanowiliśmy wyszkolić się również w tej dziedzinie i obecnie oferujemy skuteczne i tanią formę reklamy, a co najważniejszą w pełni przeliczalną na efekty co pozwala zweryfikować koszt pozyskania każdego Klienta dzięki kampanii Adwords.

Sklepy internetowe

Oferujemy dwa rozwiązania, pierwsze jest dedykowana dla firm rozpoczynających oferowanie swoich towarów i usług w Internecie oraz drugie będąca bardzo zaawansowanym narzędziem pozwalającym bez problemów panować i zarządzać nawet największymi sklepami internetowymi.

Strony internetowe

Proponujemy naszym Klientom tanie i proste strony mające za cel prezentację firmy w Internecie oraz rozbudowane projekty służące do interaktywnej komunikacji z potencjalnymi klientami czy osobami chcącymi uzyskać szczegółowe informację przeznaczone dla konkretnych grup czy wręcz konkretnych osób.

Domeny internetowe

Nasz doświadczenie wsparte odpowiednimi narzędziami pomaga nam podpowiadać naszym Klientom, które domeny i z jakimi końcówkami warto kupić jako adres pod, którym będzie strona lub sklep internetowy. Oferujemy tanie w zakupie jak i przedłużaniu na kolejne lata domeny zakończone wszystkimi najpopularniejszymi końcówkami.

Serwery

Oferujemy serwery najwyższej jakości dzierżawione w najlepszych i największych zarówno polskich jaki i niemieckich firmach. Jesteśmy wstanie oferować bardzo konkurencyjne ceny dzięki sprawnemu zarządzaniu zasobami tych serwerów.

Copyright © 2011 - kungas.eu
Pozycjonowanie Poznań - Pozycjonowanie Warszawa - Pozycjonowanie Gdańsk - Pozycjonowanie Wrocław - Pozycjonowanie Kraków - Pozycjonowanie Jelenia Góra - Domeny Poznań - Serwery Poznań - Reklama w Google - Kampania Adwords